


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка Marino Orlandi 4790 чорна шкіряна
Сумка шкіряна. Три відділення, центральне відділення на блискавці. Всередині є кишені на блискавці. Підкладка — тканина. Закривається на блискавку. Зовнішня кишеня на блискавці. Фурнітура — жовтий метал. Одна коротка ручка й одна довга нерегульована. На дні сумки є металеві ніжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marino Orlandi |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка |
- Ціна: 12 800 ₴
