


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Gironacci 3462 фіолетова
Одне велике відділення. Всередині: знімна шкіряна кишеня на блискавці, тканинна нейлонова косметичка на блискавці. Затягується на шкіряний шнурок. Подкладка- кожа. Маленька ручка з натурального дерева, є довгий регульований шкіряний ремінь. Добре тримає форму. Фурнітура — золотистий метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gironacci |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Квадратна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Фіолетовий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Затягується ременем/шнурком |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Ні |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 19 800 ₴
