


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Gironacci 3250 коричнева
Три відділення, посередині магніт. Усередині кишеня на блискавці. Підкладка — шкіра. Закривається клапаном на магніт. Довга регульована ручка шкіряна. Добре тримає форму. Фурнітура — жовтий метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gironacci |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | 3 основних |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 235 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка |
- Ціна: 15 500 ₴
- Спосіб упаковки: Мішок виробника
