


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Gironacci 3163 темно- бежева
Одне відділення на блискавці. Усередині кишені відкрита та на на блискавці. Підкладка — шкіра. Закривається на блискавку. Один зовнішній карман на замку, другий на магнітах. Дві короткі шкіряні ручки , є довга регульована шкіряна ручка . Добре тримає форму. Фурнітура — жовтий метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gironacci |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Темно-бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Замок |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка |
- Ціна: 17 950 ₴
- Спосіб упаковки: Мішок виробника
