


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка жіноча Gironacci 3262 чорна
Одне відділення. Усередині кишеня на блискавці та відкрита. Підкладка - шкіра. Закривається на блискавку. Дві ручки на плече. Добре тримає форму. Фурнітура — жовтий метал.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gironacci |
| Країна виробник | Італія |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | М'яка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Дві |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Висота | 255 мм |
| Довжина | 435 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Сумка |
- Ціна: 18 800 ₴
- Спосіб упаковки: Мішок виробника
